securKEY Why should I choose?

securKEY'in farklı güvenlik fonksiyonunu destekyen, farklı modeli ile güçlü koruma sağlayabilecekleri bir altyapı sunar. İşte securKEY’i tercih etmeniz için birkaç neden:

Is Personal

Personalized Key and Serial Number repeating securKEY and passwords each individual series is produced, a different company as a hardware device it has been impossible to run your files. securKEY has the serial number of each individual, never again, not so unique.

Easy to use

securKEY'in kullanımı çok kolaydır. Sürükle bırak mantığı ile çalışan securKEY'in, kullanıcı dostu bir kullanımı vardır. Teknik bir güvenlik bilgisine sahip olmanız veya teknik bir kişiden yardım almanız gerekmez. Kişisel güvenlik söz konusu olduğunda 2. bir kişiden yardım alınması güvenlik açığına yol açacaktır.

Güvenlidir

securKEY ile koruduğunuz dokümanları herhangi bir bilgisayarda da kullnabilirsiniz. donanım bağımlılığınız yoktur. Bilgisayarınızdaki sorunlar nedeniyle teknik servise verdiğiniz bilgisayarınızdaki datalar başkaları tarafından kopyalansalar bile ( format atılmak için yedekleme bile olsa) securKEY olmadan çalışmayacaktır. bilgisayarınız yeniden kurulduktan veya başka bir bilgisayara datalarınızı taşıdıktan sonra securKEY ile koruduğunuz dokümanlar çalışacaktır.

Dinlenemez

Encrypt / decrypt securKEY cihazı tarafından lokal pc’de yapılır, network trafiği oluşmaz, sniff edilemez,

Ortam Bağımsız Çalışır

securKEY ile çalışırken Bilgisayara bağımlı kalmazsınız, securKEY ile koruduğunuz buluttaki, network paylaşımındaki veya harici depolama cihazınızdaki dokümanlara herhangi bir bilgisayardan ulaşabilirsiniz.

Kısıtlama Olmaksızın

securKEY ile koruduğunuz dokümanlar herhangi bir boyutta, herhangi bir tipte ve herhangi bir lokasyonda bulunabilir.

It is very fast

Average Transaction Time = 5ms! insomuch that is faster securKEY encryption, an encryption takes an average 5ms.

Domestic Production

First Place: Turkey! Turkey securKEY projected, designed, all the software and hardware developed by Turkish engineers. Find out why, stocks must be trouble, and use the advantage of low cost and can work with